Apartmány MlynkyLetné aktivity a voda

Letné aktivity a voda

V okolí je možnosť počas letných dní sa schladiť aj na kúpaliskách,  napríklad: 

AQUACITY Poprad               

  • vonkajšie a vnútorné termálne bazény, vodné atrakcie ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby),  vonkajšie termálne bazény ( 28°- 38°C ) s vírivkami a vodnými atrakciami, vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show, vnútorné luxusné bazény Blue Diamond, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi, 50m plavecký bazén a parná sauna

Vrbov Termal park - Zdravá voda

  • 10 bazénov (plavecký bazén, sedací bazén, 3 detské bazény, rekreačný bazén, prieplavový bazén, bazén - Motýľ, Lienka), zimná sezóna - k dispozícií 5 bazénov s geotermálnou a čírou vodou, tobogán (termálna voda - exteriér), teplota vody sa pohybuje od 28°C do 32 °C,thajské masáže, bar, reštaurácia.

Predná Hora- Rekreačný areál

  • vitálny svet, hradný wellness, vodný svet, soľná jaskyňa, masáže a procedúry, pivný kúpeľ, parný kúpeľ, horúci suchý kúpeľ, vírivý kúpeľ, ľad a chlad celého tela, rôzne hydromasáže a telové masáže, kúpeľ z morských rias.

 

PALCMANSKÁ MAŠA - prírodné kúpalisko 

Ponúka kúpanie v prírode v čistej, ale studenej vode. Palcmanská Maša sa nachádza pri obci Dedinky v Slovenskom raji. Čo tu nájdeme: občerstvenie, požičovňu člnov, vodných bicyklov, rybolov, potápanie, parkovisko, kemping. 

Viac o tom čo sa dá robiť na Palcmanskej maši kliknite TU 

LETNÉ KÚPALISKO - SPIŠSKÁ NOVÁ VES

  • 50 m bazén s hĺbkov 180 centimetrvov, 3 malé neolavecké bazény s teplotou 27°C, detský bazén s hĺbkou vody 30 cm, služby - šatne, slnečníky, občerstvenie, plážový volejbal, basketball, streetball, detské atrakcie. 

 
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím