Apartmány MlynkyPalcmanská maša

Palcmanská maša

Vodná nádrž  Palcmanská maša je nádherné miesto vhodné na relax a oddych pri vode v  letných dňoch.   Nachádza sa v Dedinkách, iba 6 km od Mlyniek.

 Čo sa dá robiť na pokojnej a stojatej vode?

 Priehrada obklopená skalnými bralami je ideálna na kúpanie a vodné športy, milovníci člnkovania, windsurfingu aj vodných bicyklov si prídu na svoje. Rovnako sa môžu tešiť i milovníci rybárčenia.

Člnkovanie:

Náš turizmus sa v posledných rokoch výrazne zlepšil a takmer všade sa poskytujú už komplexné služby s množstvom voľno časových aktivít. Člnkovanie je veľmi obľúbené. Ponúka možnosť si vo voľnej prírode vychutnať pohľady na miesta, ktoré na súši nie sú možné. 

Láka Vás adrenalín? Windsurfing je Vám plne k dispozícii. Totižto tento druh vodného športu nie je možné vykonávať, len tak kdekoľvek. Okolie Palcmanskej maši má však na tento šport veľmi ideálne poveterné podmienky.

Vodné bicykle

Voziť sa na nich dá v podstate nonstop a sú súčasťou vybavenia takmer všetkých vodných plôch na Slovensku. Ide totižto o jednu z najobľúbenejších vodných relaxačných činnosti. Vodným bicyklom neprekáža takmer žiadna poveternostná podmienka, sú bezpečnejšie ako loďky a ovládať ich dokážu i deti. Stačí, len plynule točiť pedálmi a nechať sa unášať krásami okolia.

 Na brehu je možnosť posedenia v prírode, jazdy na koni či stravovania. Ochutnávka miesených jedál, či rýchleho občerstvenia pri miestom hotely v rekreačnej oblasti. 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím